HAKKIMIZDA

M

OZAİK BAŞKENTİ HATAY merkezli, HAAS Taş Sanatları. çatısı altında faaliyetlerine devam eden ANTIOCH ART STONE, Profesyonel el sanatları uzmanı ve deneyimli personeli ile sektörde ilk sıralarda yerini almıştır.

100% Doğal taş, Türkiye ve dünyanın çeşitli ocaklarından sağlanan eşsiz taşlarla 100% elle işlenen ürünler çok kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışı satış ve pazarlamada konulan hedeflerin üzerine çıkmış olup, her geçen gün müşteri portföyünü geliştirerek bir marka olma yolunda adımlarını sağlamlaştırmaktadır.


VİZYON

Bir sanat fabrikası olarak, Mozaik ve Tasarım sektörünün daimi markası olmak. Şirket stratejisini marka güçlendirmesine odaklı olarak geliştirmek, markanın tüm dünyada kalitesiyle tanınmasını sağlamak. Üretici ve tüketici bir ekip olarak düşünerek, doğruluk, dürüstlük ve kalite ilkesiyle özgün tasarımlar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak.


MİSYON

Uluslararası pazarada, yaygın dağıtım ağına sahip olan ANTIOCH ART STONE, her geçen gün ticari şubelerini artırarak varlıklarını daha da güçlendirip, düzeyli bir büyüme potansiyeli ile dünya MOZAİK ve doğal taş sektöründe öncü firmalar arasında olmaya devam edecektir.


Geri Bildirim

Sosyal Medya Hesapları
İnstagram Sayfamız
Ürün Grupları
Tanıtım Videomuz
© 2019 HAAS TAŞ SANATLARI